niedziela, 15 maja 2016

Chryzokola

Dziś również kolczyki, ale w zupełnie innym klimacie niż poprzednio. Kamyki chryzokoli czekały na swój oplot dość długo. Jakoś nie mogłam się zdecydować czy zostawiać taśmę cyrkoniową czy nie. 
Kamienie nie są jednolite, mają ciekawy rysunek, coś się tu dzieje i mam obawy czy taśma cyrkoniowa nie sprawiła, że kolczyki są " przeładawane".  Kolczyki prezentują się naprawdę pięknie, są takie eleganckie, ale ... No właśnie, sama nie wiem .. może Wy coś podpowiecie ?

Nieduże 14 x 10 mm kamyki chryzokoli oplotłam koralikami TT 12o Transp Capri Blue, TR 11o Op Lust Turquoise iTR 11o Transp Capri Blue oraz 2,5 mm taśmą cyrkoniową. Całość podszyta skórką. Kolczyki mają ok 2,5 cm wysokości.

4 komentarze:

  1. Nazywam się Klaudia. Stworzyliśmy nowy serwis Platforma Kreatywna przeznaczona dla utalentowanych artystycznie osób. Naszym klubowiczom oferujemy zniżki na produkty i usługi, informacje, warsztaty i darmowe pliki do pobrania. Serwis jest darmowy. Zapraszam Cię: http://platformakreatywna.com/ :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne bardzo ładne taśma dodała im jeszcze wiecej blasku nie zgubią sie w uszach przy długich włosach wiec jak dla mnie z taśma wyglądają ślicznie :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudne kamyczki, (przyznam się że takich nie widziałam, ale to dlatego że dawno nic nie obszywałam), Kolczyki Przeurocze, kolorek i taśma znakomicie pasują do siebie.Już wyobrażam sobie jak błyszczą na uszach. Pozdrawiam.:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...